Rubriky
Nezařazené

Postele s úložným prostorem vás překvapí pohodlností…

Možná vás to překvapí, ale i takové postele najdou své právoplatné místo v českých ložnicích. Pořádně pohodlné, dostatečně široké a ještě šetřící hromadu místa díky šikovně umístěným úložným prostorům. Ty bývají přístupné především z boku, nebo nebo samostatného čela postele.

Jak jsou takové postýlky užitečné

posle-s-uloznymi-prostoryV základu bývají výsuvné samostatné šuplíky, případně je možné zde mít jednotlivé boxy, případně zásuvky na bočních lyžinách, které se jen lehce vysunou a vám umožní uložit do postele například ložní prádlo, další polštáře, deky, lůžkoviny, přehozy, případně další drobnosti důležité v ložnici… Šuplata mohou být orientovaná i proti sobě – tato varianta nabízí větší prostor pro věci, než většina jiných variant – kromě té další v pořadí…

Alternativou je celá odklopná ložní plocha, která umožní nejjednodušší uložení věcí do útrob postele. Tohle řešení také nabízí největší prostor, do kterého můžete cokoliv uložit. Ložná plocha je možné otevřít do 5 různých úrovní. To však záleží na konkrétním modelu, který si můžete v naší nabídce vybrat.

Nejoblíbenější velikosti matrací/roštů pro tyto postele:

  • 140×200 cm,
  • 160×200 cm,
  • 180×200 cm.

Zvolením vhodné matrace a případně variabilního roštu můžete ještě zvýšit užitnost celé postele, protože díky polohovatelném roštu z ní uděláte pohodlnou pohovku, případně širší gauč. I takové možnosti máte – stačí si vybrat ten správný model. Dřevěný z masivu, z dřevotřísky typu DTD, LTD, dřevovláknitých desek MDF či jiných materiálů – mezi ně patří například i odolný laminát.

detska-postel-s-suplikyTradičně bývá nosnost každé postele (u dvojlůžek i manželských jsou tedy 2) 130 kilogramů. Jsou tedy vhodné jak pro malé, tak velké. A to platí i pro dětské postýlky – i ty jsou nabízené s jednoduchými prostory na ukládání běžně nepotřebných věcí. Díky tomu se nikdy nemusí válet zbytečnosti po zemi a mohou mít svůj vlastní „domov“ přímo pod postelí…

I s přistýlkou je zábava

Zajímavou kombinací je dětský postýlka s prostory na uložení věcí a doplněná ještě o pohodlnou výsuvnou přistýlku. Můžete tak jediným nábytkem splnit potřeby 2 osob – zde spíše dětí, takže se také postýlka hodí do menších bytů, kde je i přes malý prostor potřeba nechat spát více dítek.