Rubriky
Nezařazené

Jak vybrat ty nejkrásnější křesla do vašeho obývacího pokoje?

Chcete mít ten nejpohodlnější a nejoblíbenější obývák široko daleko? Ano? Tak pro to něco udělejte – třeba si kupte neskutečně pohodlná křesílka, do kterých se každý rád uvelebí a nechce už od vás odejít.

Pohodlná křesla do obýváku…

kreslo-na-houpaniK tomu dobré jídlo a sklenka vínka a o zábavný večer je postaráno… Jak najít tak skvělá křesílka, které si hned zamilujete a to jak vzhledem, tak pohodlím? S tím vám dnes pomůžeme. A to pěkně z čisté praxe, kterou jsme my vyzkoušeli na sobě.

Také jsme potřebovali nový nábytek do naší domácnosti. A k pomoci (nečekaně) jsme si vzali náš bytový katalog s prověřeným nábytkem a hledali jsme ideální kousky k nám. A jak se nám podařilo najít ty nejlepší? To se teď dozvíte…

Srdce vám ukáže

Základem je vybírat srdcem – vybírejte takové modely, které se vám pocitově líbí. Jak barevně, tak vzhledově – například materiály, dekorem či vlastnostmi.

pohupovaci-kresloNa internetu si sice nemůžete užít „testování“ pohodlnosti jako v kamenném obchodu, ale můžete si být jisti lepší ceny a také rychlejší expedice. Hlavně příjemná křesla dostanete až domů a pokud to budete potřebovat, tak i s výnosem přímo do bytu. A to se vyplatí – nakoupit, bez starostí, problémů a námahy. A jak jsme vlastně křesílka našli?

Jak je vlatně najít? A kde koupit?

Otevřeli jsme si sekci s našimi křesílky (nebo další výběr najdete po prokliku na některou z fotek v tomto článku) a začali jsme hledat. Elegantní, decentní a od pohledu pohodlné. A pokud možno takové, které umožňují plnohodnotné houpání, nebo alespoň jen pohupování. Ideální materiály pro nás jsou například perforovaná ekokůže, ale v příjemných teplých barvách bychom brali i klasický textilní potah.

Co jsme vybrali k nám domů?

Do našeho střízlivě moderního interiéru se přímo nehodí polstrovaná retro křesla, která jsou sice neskutečně pohodlná, ale… Byly by u nás doma jako pěsť na oko. Takže jsme museli hledat dál.

Do oka nám nakonec padly jednoduché pohupovací „židličky“ z ohýbaného dřeva. Jsou skoro éterické – na tenčích nohách, které přesto mají solidní nosnost a odolnost a také s požadovaným pohupováním…

V nabídce vám může udělat radost server MT-nábytek, který nabízí nejenom pohodlná křesílka, ale i další nábytek – a to nejenom do obývacího pokoje, ale i ložnice, kuchyně či koupelny…