Rubriky
Nezařazené

Jak si levně pořídit do vašeho domova obývací stěny?

Poradíme vám, jak koupit levné obývací stěny a sestavy, které by chtěl mít doma každý. Díky našemu inspiračnímu katalogu bytového nábytku máme solidní přehled o českém trhu s designovými produkty a tyto specifické „zdi“ do nich také patří. obyvaci-stena-levna-akcePři výběru je nutné najít například na českých e-shopech (můžete zkusit třeba MT-nábytek) sekce s aktuálními slevovými akcemi a výprodeji.

V nich se dá dosáhnout na solidní slevy, které umožní komukoliv si koupit i luxusní nábytek do svého domova. My jsme takto už vyzráli na solidní a nádherně pohodlnou postel s úložným prostorem i dvojici bílých komod z dubu sonoma. Stačí jen pořádně hledat. Proto jsme pro vás připravili tento článek.

Jak vlastně vybrat stěnu domů?

V základu je nutné si rozmyslet, kolik volného prostoru máte doma k dispozici. Do menších bytů jako jsou garsonky, nebo 1+1 se hodí rozhodně ty nejmenší varianty – i ty přesto mají solidní počet zásuvek, stolek na televizi, poličky i nějaké další úložné prostory. Takže nebudete rozhodně v ničem omezováni.

Ohledně designu je to s výběrem horší, protože si budete vybírat ze zboží, které je třeba ze starších designových kolekcí. Na tom o sobě není nic špatného (kdo by se také těmi trendy musel stále řídit, že), ale budete mít menší nabídku. V základu je ale vhodné vybírat takový design/barevnost, aby dobře ladil se zbytkem vašeho interiéru.

Styl, nebo klasika?

stena-levne-sestavaNedoporučujeme vám žádné divočárny, které by spočívaly v kombinaci moderní prosklené obývací sestavy do rustikálně střiženého interiéru. Naopak to samozřejmě také nebude fungovat. V základu je vhodné si vybírat takové typy, které vám hned padnou do oka. Jednoduché, stylové a přesto nadčasové. Takové, které vám budou dělat radost i po mnoha letech.

Ještě o barvách…

U barev se ještě zastavíme. Nejjednodušší bude volit neutrální barvy, které se dají zkombinovat s čímkoliv – jsou to černá, šedá a bílá. Ty jsou dobře doplnit hnědou, fialovou, zelenou, modrou – vlastně čímkoliv chcete.

Pokud ale máte dominantní barvu vašeho interiéru například zelenou, tak vám doporučujeme ostatní nábytek ladit do podobných odstínů – hráškově zelené, světlých či tmavých variant zelené… Zbytečně výběr barvy a stylu nepřekombinovávejte